8 Temmuz 2009 Çarşamba

Shevchenko Transferi


Söylenene göre, Shevchenko, Hakan Şükür'le konuşmuş, "Türkiye'ye gelsem nasıl olur?" demiş... Yahu hakikaten Fenerbahçe yönetimini anlamak zor. Neden Shevchenko?

Gabriel Agbonlahor, Ayegbeni Yakubu, Vagner Love, Darren Bent, Kris Boyd, Patrick Helmes vb. isimleri almak varken, neden geçen sezon tek bir gol bile atamamış (Serie A'da) bir Shevchenko? Marka isimlerle başarının gelmediğini hala anlayamadınız mı? İngiltere'nin, İtalya'nın, İspanya'nın üst düzey kulüpleri Shevchenko'yu istemiyorken, biz neden istiyoruz? Şöyle düzelteyim, Shevchenko neden Fenerbahçe'ye geliyor? Hiç düşündünüz mü?

Başarılı olur olamaz, o ayrı konu. Belki 3 sezonda 80'in üzerinde gol atar, Shevchenko bu. Ama dediğim gibi son yıllarda adam gibi top oynamayan, 33 yaşında bir adamı almak neden? Alacaksınız Toni'yi alın bari de 4-2-3-1 oynayabilelim adam gibi...

1 yorum:

  1. bir kere şu "avrupanın üst düzey takımları neden istemiyor" muhabbettini yapma lütfen. avrupanın üst düzey takımlarının istediği oyuncuları türkiyede görme şansımız yok.

    şevçenko leblebi gibi gol atar ona eminim. bu transfer politikasını eleştirileceksiniz diyebileceğiniz tek şey gençken alıp avrupaya satacağımız yabancılar neden alınmıyor olmalı.

    YanıtlaSil