7 Mayıs 2010 Cuma

Ayrılık Saati


Anlaşılan o ki, Semih Ankaragücü ve Trabzonspor ile oynayacağımız maçların ardından Fenerbahçe'den ayrılacak. Bilindiği gibi Semih'in bu sezon sözleşmesi bitiyordu fakat yönetimin opsiyon kullanarak sözleşmeyi 1 yıl daha uzatma hakkı vardı, uzattı ve türlü sorunlar yaşandı. O zamandan sonra da Semih daha az şans bulmaya başladı takımda. Daum'la da ayrı bir sorun yaşayıp yaşamadığı da bilinmez. Ligde oynadığımız 28 maçın (Ankaraspor maçları harici) 21'inde oynadı Semih, bunların 10'una ilk 11'de başladı. Kupada Bursaspor'a attığı golle birlikte toplam 7 golü var şimdiye dek. Özellikle Manisaspor'a ve Antalyaspor'a attığı goller çok kritikti, bir anlamda takıma 4 puan kazandırmış oldu berabere giden maçlarda son dakikada gol atarak. Sonradan farka giden maçta Sivas'a attığı 2 gol de önemliydi. Son golünü 4 Şubat'ta Kadıköy'deki Türkiye Kupası maçında Bursaspor'a attı, zaten o dönemden beri de neredeyse hiç oynamadı, Gökhan Ünal'ın ardından 3. santrfor konumuna düştü.

Devre arasında "Semih Galatasaray'a gidecek" söylentileri çıkmıştı, ben de o zaman görüşümü yazmıştım. Fikrim hala aynı. Semih Galatasaray'a gitse bile kızmam, anca kırgınlık olur. E Avrupa'da bir kulübe transfer olması halinde de gayet sevinirim. Adamı oynatmıyor Daum, yapacak bir şey yok.

Ajax, Mallorca gibi takımların adı geçiyor Semih'in transferinde. Semih'in Ajax'a transfer olmasını çok istiyorum. Her maç 11'de başlarsa ve fiziğine dikkat ederse yeniden toparlanıp gol kralı olabilir Hollanda'da. Mallorca mı? Bir zahmet onlar da eski kralları Güiza'yı alsınlar, hayat bayram olsun.

2 yorum:

  1. Semih Galatasaray ile anlaştı, Ocak ayında.

    YanıtlaSil
  2. sanmıyorum ben galatasaray'a gideceğini.

    YanıtlaSil