12 Kasım 2010 Cuma

"Otur, Otur..."


25 Ekim'de ara vermiştim blog'a, ufaktan yazmaya başlayayım. Geçen gün bizim Siena maçına gittim. Güzel bir oyunla galip geldik, iyi ki de gitmişim.

Maçta Aziz Yıldırım ve yöneticiler Murat Özaydınlı, Abdullah Kiğılı, Nihat Özdemir bir locada oturuyordu, hemen yan locada da Acun Ilıcalı ve Emre Belözoğlu vardı. Bir Arda eksikti... Zaten en az 100'er kişi Acun ve Emre ile fotoğraf çekilmiştir, 2. yarı başlamasına rağmen foto çekimi devam ediyordu güvenlik uyarana dek.

Maçın sonlarında, klasik "Ayağa kalkmayan Cimbomlu olsun" tezahüratı yapıldı ve yanlış görmediysem -çünkü bize uzaktı onların oturduğu bölüm- Emre Belözoğlu ayağa kalktı. Gerçi sırf Emre değil, Aziz Yıldırım'ın çevresinde oturan birçok kişi ayağa kalktı ve Aziz Yıldırım bir yandan gülerek eliyle "otur, otur" işareti yaptı. Yahu maçta farkı açmışız, galibiyet kesinleşmiş, zaten Genç Fenerbahçeliler dışında kalanların %80'i sadece bu tezahürat yapıldığında ayağa kalkıyor, onda da karışma bari be adam... Haksızsam haksızsın deyin...

1 yorum:

  1. Tamam bunda haklısın ama bu tezahürattan da nefret ettirdiler be kardeşim..

    YanıtlaSil