15 Kasım 2010 Pazartesi

Yorum Yok!Spikere katılıp katılmadığımla ilgili bir şey söylemiyorum lakin bence bundan sonra korumayla dolaşması lazım bir süre bu spikerin, başına çok feci şeyler gelebilir hiç istemesem de. Trabzon ve Bursalılar arasında da büyük gerginlik yaşanabilir, inşallah bir olay çıkmaz...

7 yorum:

 1. Bursaspor işte bu yüzden 5.büyük olamaz... Takımın TV'sindeki spiker çıkıp "heykelin oraya gelin" diye rakibi tahrik edip,taraftarını galeyana getiriyorsa,Bursa büyük falan olamaz.Sanki Trabzon başka ülkeymiş gibi "burdan ekmek yiyenler" falan diyemez kimse.Ekmeklerini sen mi veriyorsun diye sorarlar adama? Senin de dediğin gibi sokakta dikkat etsin bence de,bu soruyu benim kadar nazik sormayabilirler?

  YanıtlaSil
 2. Mağlubiyet fena koymuş, çok belli :)
  Trabzon cephesinden muhakkak bir cevap gelecektir ama öncesinde Bursaspor'un iletişim bölümündeki arkadaşların bu hanımefendiye gerekeni yapması gerekiyor, diye düşünüyorum.

  Aynı şey GSTV'de de olsa tepkimiz aynı olurdu.

  YanıtlaSil
 3. Bursaspor TV'de yapılan büyük ayıptır. Şu konuşmadan sonra bu kadına yaptırım olması lazım.

  YanıtlaSil
 4. utanmasa ben ekmek su veriyorum dicek
  kendini nimetten zannediyor

  YanıtlaSil
 5. Birakin kadin konussun, içini döksün. Ne guzel ortaya rekabet cikiyor iste.

  YanıtlaSil
 6. bu kadın iyi güzel konuşuyoda televizyonda konuştuğunun farkında değil heralde. uçururlar bu kadını. Yoksa Trabzonluların kendilerini 4. büyükten görmeleri, açıkcası kendini bi s..im zannetmeleri komik. Bide heryerde bize heryer trabzon tezahüratları yok mu :) Bursa neyse Trabzonda o işte yesinler birbirini vermesinler ete para..

  YanıtlaSil
 7. Böyle bir videoya yorum yok diye baslik atmak olmamis . Yorum Cok diye baslik yapilsa cok daha iyi olurdu. Cünkü bu video cok yorum alir.

  YanıtlaSil