6 Şubat 2011 Pazar

"Aykut Kocaman İstifa!"


Evet, az önce Trabzonspor'un berabere kalmasıyla lig yeniden başladı... Sadece 2 puan gerideyiz. Trabzonspor 4 maçtır kazanamıyor.

Nerede Aykut Hoca'nın istifasını isteyenler? Nerede Fenerbahçe'nin başına geçmiş en kötü hoca diyenler? Nerede Antu'ya o iğrenç manşeti atanlar?

Sesinizi duymak istiyorum...

Gerçi sizden şunu duymak da beni şaşırtmaz, "Fenerbahçe şampiyon olursa Aziz Yıldırım sayesinde olacak, Aykut Kocaman'ın payı yok denecek kadar az..."

11 yorum:

 1. abi fenerbahce bu sene şampiyon bile olsa bu aykut iyi hocadır anlamına gelmez. hatta daum > aykut tartışmam.

  YanıtlaSil
 2. çok gereksiz bir yazı fenerbahçe zaten türkiye liginde şampiyonluğa oynamalıdır her zaman fakat önemli olan avrupa başarısı ki önceden elendiğini türkiye kupasındada gruplardan çıkamadığın hatırlatırım bir anlık hırsla konuşmuşsunuz fakat sadece elinde lig var diğerlerde ne başarı var göremiyorum aykut kocaman başarısız bir teknik direktördür hala...

  YanıtlaSil
 3. sadece mücadeleyi alkışlıyoruz başka bir şeyi değil. takımın hala bir sistemi ya da oyun planı yok. şampiyonluk hala çok uzakta gözüküyor. ve evet aykut yetersiz fenerbahçe için. kadro kalitemizin en az 3 gömlek üstün olduğu iki-üç takımı yendik diye aykut kocaman büyük teknik direktördür mü dememiz lazım.

  son cümlenin de hiç bir mantığı yok. ne yani aykut a karşı olunca aziz yıldırım taraftarı mı oluyoruz. ben kendi adıma ikisini de istemiyorum.birini ne kadar sevsem de yetersiz olduğu için-ki kendisi aykut kocaman olur-diğerine kelimeler kifayetsiz artık.

  YanıtlaSil
 4. bi takımda futbolcular hocayı seviyorsa o iyi hocadır, kimi kendini sevdirir, kimi sevilir.,A.Kocaman kimseye bedavadam forma vermeyerek Fenerbahçede bir çağ atlatma çabasındadır iyi hoca buyuk hocalık budur ! şampiyon olmasakta kalmalı !

  YanıtlaSil
 5. aykut kocaman'ın diğer teknik direktörlerden bir farkı var fenerbahçeliler için... sizin için yoksa bilemem.

  YanıtlaSil
 6. efsane aykut veya başka biri.
  fenerbahçe'ye dair ne varsa desteklemektir "taraftar"ın görevi. yetersiz, tecrübesiz vs. neyi değiştirir ki taraftar için. fenerbahçelilik müşteri gibi ben bunu aldım ama beğenmedim, cık cık iade edelim ya da atalım gitsin değil. eğer öyle sanıyorsanız size bunu aşılayan başkanınızı da alın gidin lütfen. kimse zarar görmez.
  fenerbahçe'nin adı yeter...

  YanıtlaSil
 7. Bravo çok güzel yazı. Yazıyuı beğenmeyen arkadaşlar için söylüyorum; Rıdvan, Oğuz, Aykut gibi adamlar çok önemli insanlardır Fenerbahçe tarihinde bence; bu yüzden de bir durup yutkunmak lazım haklarında konuşurken... Ayrıca Aykut adamlığıyla 10 Daum eder bence. Unutmayın adamlık öğrenilmez ama teknik direktörlük öğrenilir. Adı üstünde teknik.

  YanıtlaSil
 8. İlk adsıza ithafen.
  Aragones>Daum. Adam İspanya'yı Avrupa Şampiyonu yaptı. Ben de bunu tartışmam. İspanya'yı babam da şampiyon yapar demeyin, kimse yapamıyordu önceden. :)

  YanıtlaSil
 9. Yahu ne kadar sığ bir yazı! Bu adam değil miydi Avrupa'da batıran? Türkiye kupasından elenen? Antu'da sövülüp durulan? Ne çabuk kıymete bindi, ne yanar dönermişsin arkadaş!

  YanıtlaSil
 10. Sir Alex Ferguson'u anlata anlata bitiremeyenler, futbol kültürü de bir yerlerini yırtanlar, bu takımı kupalar için sevmedik diye bağırırken ya gerçekçi olun ya da bağırmayın. Sanki Fenerbahçe her sene şampiyon oluyor, her sene Şampiyonlar Ligi'nde şov yapıyor her sene Türkiye Kupası'nı alıyor ... Bu her senelere ulaşabilmemiz için en az Aziz Yıldırım'a verilen destek daha doğrusu verilmek zorunda bırakılan desteğin 10 da 1'i takımın başına geçen hocalara verilseydi bugün puan farkı indi diye sevinmek zorunda kalmazdık. Kendi evlatlarımızı acımasızca eleştirirken 1 değil 1000 kere düşünün

  YanıtlaSil
 11. 'aykut kocaman'ın diğer teknik direktörlerden bir farkı var fenerbahçeliler için.'
  Yazı gayet özet ve güzeldi zaten, bu yorum da özetin özeti olmuş. İşin romantik yanı bi tarafa ortalık Rijkaard, Del Bosque, Aragones vb. tazminat zenginleriyle doluyken elimizde bulunan değerler için ilk tökezlemede 'Aykut gitsin, Pellegrini gelsin' vb. yorumlar hangi akla hizmet yapılır acaba? (ki bunlar medyada dillendiriliyordu bi ara) Olası bir şampiyonlukta 'Aykut zaten bi şey yapmadı ki' diyecekler de pusuda beklemedeler bu arada.

  YanıtlaSil